RAPANUI

RAPANUI

Rapanui je oceněná bio značka z Velké Británie, která se zaměřuje na volnočasové eko-oblečení pro ženy a muže. Oblečení je vyrobeno z přírodních materiálů bio bavlny, bambusu a eucalyptusového vlákna, které pochází z akreditovaných farem, které nepoužívají chemická hnojiva či pesticidy, jsou poháněny obnovitelnými zdroji energií a dodržují principy fair trade.

Oblečením Rapanui si pořizujete nejen pěkné designové tričko či mikinu, které výborně sedí a cítíte se v nich dobře. Tímto nákupem podporujete ty farmáře a výrobce oblečení, kteří nezneužívají dětské pracovní síly na úkor jejich vzdělání a nepoužívají nebezpečné chemikálie či pesticidy.

Nákupem fair trade výrobků, pomůžete lidem a dětem v chudších oblastech daleko více, nežli adopcí či peněžním příspěvkem. Zabezpečíte pracujícím v rozvíjejících se zemích pravidelnou, udržitelnou a férovou práci bez vedlejších následků, která zajistí stabilní příjem pro ně i jejich rodiny.

Pokud se tento trend podaří udržet povede to k podpoře dalších pěstitelů a výrobců, kteří budou přecházet na udržitelnější pěstování a výrobu bavlny a dalších materiálů, do kterých se oblékáme.

www.rapanui.cz

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *