K.Bana

K.Bana

K.BANA je pohodlné designové oblečení ze 100% lnu. Inspirované jógou, volným časem a cestováním.

V oblečení K.BANA vypadáte skvěle a zároveň se cítíte pohodlně, příjemně a hlavně originálně. Může za to nejen střih, ale i vlastnosti lnu, ze kterého je oblečení ušité. Len totiž skvěle odvádí vlhkost i teplo, je prodyšný, v létě chladí a v zimě hřeje.
K.BANA klade důraz na používání lokálních materiálů. Len, který je vůbec nejstarší plodinou a nejsilnějším i nejpevnějším textilním vláknem, odebíráme od českých výrobců. Len jsme si zvolili jako základ našeho oblečení, zejména protože je ekologický, plně recyklovatelný, biologicky odbouratelný, nepotřebuje hnojit a pro výrobu lněných tkanin nejsou třeba chemické úpravy. Len je tak přirozeně antibakteriální a vhodný pro alergiky. Ikonou našeho oblečení jsou pak unikátní nitěné knoflíky se stopadesátiletou tradicí z Jablonného nad Orlicí.

Znakem oblečení K.BANA je bílá barva. Podle jógové tradice nám bíla barva pomáhá rozšiřovat naši auru a vytváří silnou vazbu mezi námi a naším okolím. Ale samozřejmě jsme ti poslední, kdo chtějí omezovat váš výběr a volbu toho, co si oblékáte. Proto aktuálně nabízíme oblečení i v tmavě modré a další barevné odstíny připravujeme.
S oblečením K.BANA tak budete stále prakticky a přitom stylově a originálně oblečeni, ať už odpočíváte doma s kávou, jdete cvičit nebo jedete s dětmi či kamarády na výlet.

www.kbana.cz

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *