PAGE Underwear

PAGE Underwear

PAGE Underwear je česká značka luxusního spodního prádla, která spojuje sexy vzhled a pohodlí. Specializujeme se na šití na míru, takže se nemusíte bát na nás obrátit i když neodpovídáte standardním konfekčním velikostem. Prádlo na míru Vám bude vždy skvěle padnout.
Nabízíme příjemně padnoucí střihy podprsenek bez kostic, které jsou mnohem zdravější pro jejich nositelky, včetně push-up verze. Dále máme mnoho osvědčených střihů pro kojící maminky.

Pro spodní prádlo používáme jen materiály té nejvyšší kvality. Záleží nám na zdraví našich zákaznic stejně jako na životním prostředí ve kterém žijeme. Hlavním materiálem je proto nebarvená Bio bavlna, která je ručně sbírána a během sklizně ani následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Dále zpracováváme bavlnu s certifikací Eko-Tex 1 a dalším důležitým materiálem je Bio bambus či divoký bambus. Ten je přírodně antiseptický a má výborné savé vlastnosti. Při pěstování Bio bavlny či Bio bambusu nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Na dotek jsou tyto materiály velice příjemné, vhodné pro alergiky a šetrné k životnímu prostředí. Prádlo je šité v České republice.
Buď sexy a buď svá, oblékej Page Underwear!

PAGE Underwear

Leave a reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *